Veiklą pradėjome 2004-ųjų metų gegužę. Šiuo metu mūsų įmonėje dirba tik didelę vairavimo patirtį turintys vairuotojai, kurie maloniai ir patikimai nugabens Jus iki Jūsų kelionės tikslo. O jei norite, kad artimieji gautų Jūsų siuntą ar tiesiog persikraustote – mes taip pat Jūsų paslaugoms!

Iš Lietuvos į Angliją pro Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Prancūziją išvykstame kiekvieną antradienį, ketvirtadienį bei penktadienį patogiais, kelionėms ir bagažui pritaikytais mikroautobusais. Iš Anglijos, Prancūzijos, Olandijos, Belgijos, Vokietijos – kiekvieną ketvirtadienį, šeštadienį ir sekmadienį. Visada stengiamės pasiūlyti savo klientams ne tik greitas, kokybiškas, patikimas paslaugas, bet ir žemas kainas, todėl nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos.

Taip pat kas antrą savaitę vykstame maršrutu Lietuva – Škotija. Į šiuos miestus: Berwick-upon-Tweed, Newcastle, Eyemouth, Edinburgh, Haddington, Livingston, Glasgow, Dunfermline, Kirkcaldy, Glenrothes, Perth, Dundee, Forfar, Brecin, Montrose, Stonehaven, Aberdeen, Bridge of Don, Peterhead, Fraserburgh.

Norinčius važiuoti ar išsiųsti siuntą prašome registruotis iš anksto. Ačiū

© Copyright - ArcoTravel - Lietuva Anglija Lietuva 2010-2022
Paskambinti